Jablonec mění po více jak 10 letech název - FK BAUMIT Jablonec, a.s.

Klub | 19.06.2008 | Hodnocení

Jablonecký klub získal nového strategického partnera, kterým se stal rakouský koncern Baumit patřící ke špičkám v oboru stavebních hmot. Přínos tohoto partnera pro klub je natolik významný, že po více jak 10 letech dochází ke změně názvu klubu. Do nového ročníku vstoupí klub pod názvem FK Baumit Jablonec,a.s..

Jablonec mění po více jak 10 letech název - FK BAUMIT Jablonec, a.s. „Podařilo se nám sehnat silného partnera, o kterého jsme delší dobu usilovali a povede to ke stabilizaci klubu. Smlouva byla podepsána na 3 roky. Baumit tak střídá na pozici generálního sponzora Jablonex, který od prvního pololetí 2007 vlivem kurzu dolaru nemohl vydávat na marketing takové částky jako v minulosti a tuto mezeru na straně příjmů se nám podařilo zacelit až nyní,“ uvedl na adresu nového partnera generální manažer klubu Aleš Pangrác.

„Náš vstup do jabloneckého klubu je konkrétním vyjádřením naší filozofie výchovy mladých talentů. FK Jablonec vnímáme jako klub, který se dlouhodobě a intenzivně věnuje mládeži, je dynamický a zdravě dravý. V „A“ týmu pak dostávají šanci mladí hráči, současně je trenér František Komňacký mužem sledujícím nejnovější tréninkové metody s důrazem na morální vlastností hráčů,“ stojí v tiskovém prohlášení Pavla Meda ředitele společnosti Baumit v ČR. Baumit v Jablonci v minulosti již několikrát působil. Poprvé v sezoně 1993/94, podruhé v období od roku 1999 do rokú 2001.

Počet zobrazení: 3870x

Autor příspěvku: Jiří Šálek
Vložil: Jiří Šálek

Oznámkuje článek jako ve škole, aktuální známka: 2.4 / Počet hlasů: 49

         

 

Zpět na homepage
 

Hlavní partneři

Hlavní partner klubu Vstupenky FK Baumit Jablonec ONLINE Předprodej vstupenek na utkání FK Baumit Jablonec Suvenýry FK Baumit Jablonec Staněk sport - e-shop
 
 

Úsporné zářivky za ještě úspornější ceny

 

Hlavní partneři FK Baumit

Fasády, omítky, lité podlahy, zateplovací systémy Eurovia ČPP Syner SAM Gambrinus SULKO Nike SYNOT W, a. s. Bus Line SYNOT TIP a.s. AVE CZ odpadové hospodářství, s. r. o. Valbek, spol. s r.o. Stavebniny Astra PDCsimost s.r.o. JIMI CZ, a.s. TIPGAMES a. s. TEZAS servis a.s. Česká sportovní a.s. EKKL a.s. Global Assistance a.s. PRODEX spol. s r.o. Autodoprava Dvořák s.r.o. oaza-net spol. s r.o. Čedok a.s. GMT Europe, a.s. Metrostav, a.s. CEB Kapsch Impromat AGRO CS a.s. TREPART s r.o.

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění