Balíček na zápasy nadstavby je v prodeji!

V sobotu odstartujeme finále FORTUNA:LIGY, kde ve skupině o záchranu budeme bojovat o ligovou příslušnost. Budeme potřebovat podporu každého z vás!

Pro fanoušky, kteří nemají permanentku na aktuální soutěžní ročník, jsme připravili speciální balíčky za výhodnou cenu! V nadstavbě FORTUNA:LIGY budeme hrát celkem 5 zápasů a z toho tři zápasy doma. S BALÍČKEM NA VŠECHNY DOMÁCÍ ZÁPASY ZAPLATÍTE POUZE 300 KORUN.

BALÍČEK ZA 300 KČ

Zvýhodněné balíčky se slevou 50% zahrnují domácí zápasy proti Karviné, Pardubicím a Zlínu. Tyto balíčky budou v prodeji až do pátku 3. května 2024 12:00. Pak budou v prodeji vstupenky na jednotlivá utkání za běžnou cenu. Využijte proto jedinečnou šanci pořídit si vstupenky za speciální cenu.

Buďte u toho s námi a bojujte s týmem o první ligu!

Author Redakce