U18 remizovala s celkem z Vlašimi 1:1

U18 remizovala s celkem z Vlašimi 1:1 a z venkovního utkání si tak odváží jeden bod.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, chtěli jsme hrát a dokázali jsme udržet míče i v útoku, v druhé části první půle jsme přestali se správnou nabídkou a Vlašim měla lepší pasáž. Vstup do druhé půle se povedl hostům a po zbytečném faulu Horňáčka a po dorážce trestného kopu, šli do vedení. Brzy se nám povedlo vyrovnat po akci z pravé strany skoroval Hanuš. Po příchodech Čejchana, Kostky a Vopata jsme opět měli trochu navrch a největší šanci tentokrát Čejchan neproměnil. V závěru šli po vzájemné potyčce do sprch golman Vorel a hostující útočník. Remízu nakonec bereme a jedeme dál.

FA JBC U 18 – FC Vlašim 1:1(0:0)

Sestava FA Jablonec U18: Vorel – Holý, Klucký, Matoušek, Rubeš - Horňáček (65. Conway), Nguyen, Samodeyko (55. Čejchan), Finimore (55. Kostka) – Svoboda ( 90. Dvořák), Hanuš (55. Vopat)