Stáhněte si bulletin k utkání s Ajaxem

FK Jablonec AFC Ajax
Evropská liga, 4předk2 čt 27. 8. 2015, 18:00

Také pro utkání s AFC Ajax jsme připravili pohárový zápasový bulletin Jablonecký gól. Můžete si ho již teď stáhnout na našem webu.

V zápasovém programu pro odvetné utkání play-off Evropské ligy najdete rozhovor s krajním obráncem Filipem Novákem, který vzpomíná také na své pohárové začátky v dresu Jablonce.

Trenér Jaroslav Šilhavý prozradí, jak vidí dnešní večerní zápas s ohledem na první duel v Amsterdamu.

Exkluzivní rozhovor nám poskytl bývalý hráč Ajaxu a české reprezentace Zdeněk Grygera

V Jabloneckém gólu samozřejmě nechybí soupisky obou mužstev, představení našeho čtvrtečního soupeře a připomene si společně první utkání play-off v Nizozemsku. Svou cestu na první duel nám zmapovali také fanoušci v reportu ze svého výjezdu do Amsterdamu.

<#buttonLong>BULLETIN ČTĚTE ZDE<#/buttonLong>

Author Martin Bergman