Trávník: Snad nás to nabudí pro další zápasy

Frýdek-Místek FK Jablonec
0:2
MOL Cup, OF1 út 20. 10. 2015, 15:30

Pohárový zápas ve Frýdku-Místku hodnotí záložník a reprezentant do 21 let Michal Trávník.

Po delší době jsi se objevil v základní sestavě. Jak se ti hrálo?

Hrálo se mi docela dobře. Hlavně jsem rád, že jsme to zvládli výsledkově a dali jsme dva góly. Vypadalo to, že branek dáme víc, ale snad bude pro odvetu stačit i 2:0.

První půle vyzněla jednoznačně ve váš prospěch, ale dali jste pouze jeden gól.

Je to tak. Dostávali jsme se do jejich vápna a za poločas jsme si vytvořili asi čtyři gólové šance. Naštěstí jsme dali ve druhé půli druhej gól a to nás trošku uklidnilo.

Domácí v druhé půli působili odvážnějším dojmem, ale kromě asi dvou šancí jste je do ničeho nepustili.

Tak nějak to bylo. V začátku druhé půle jsme trošku polevili, ale naštěstí jsme přidali druhej gól. Ten nás uklidnil a trochu jsme ubrali. Dneska byla důležitá výhra a snad nás nabudila i pro další zápasy.

Některé tvoje kolmé přihrávky vypadaly nadějně a bylo škoda, že jsme jich nevyužili.

Něco tam bylo nejen ode mě a je škoda, že jsme z nich nedali víc gólů. Už v první půli šel po kolmici sám na brankáře Tecl, ve druhé dvakrát Mingazov. Třeba na druhej gól to tam dal Mingazovovi krásně Karavajev.

Myslíš si, že odvetný zápas bude pouhou formalitou?

To si nemyslím. Frýdek-Místek hrál ve druhé půli docela dobře a podcenit je by se nemuselo vyplatit. Doma chceme zase vyhrát.

Řekl jsi, že se ti dneska hrálo dobře. Myslíš si, že dostaneš důvěru i v dalším zápase?

Sice se mi hrálo dneska dobře, ale to všechno se uvidí. Myslím si, že sestava bude stejná jako proti Slavii a když tam naskočím, budu jedině rád.