Masopust: Zahráli jsme si s chutí

FK Jablonec TJ Sokol Jablonec nad Jizerou
Přátelská utkání, přát. so 9. 1. 2016, 10:30

V úvodním přípravném zápase nového roku si jablonečtí fotbalisté s chutí zastříleli. Jedním z nejaktivnějších hráčů byl záložník Lukáš Masopust.

Jak se vám hrálo po prvním týdnu přípravy?

Po tom náročným týdnu co máme za sebou, to bylo na začátek docela dobrý.

V čem spočíval ten náročný týden?

Nevím, kdo jak trénoval přes zimu, ale vždycky ten začátek je ostřejší. Začali jsme trénovat dvoufázově, měli jsme to zpestřené spinningem, což bylo dost náročné. Měli jsme BOSU, posilovnu na vršek, plus nabíráme fyzickej a kondiční objem. A od pondělí nás čekají třífázové tréninky.

Osobně se ti v prvním přátelském zápase poměrně dařilo. Tři branky si připravil pro své spoluhráče a jednu si sám vstřelil.

Zahráli jsme si. Myslím si, že to bylo s chutí. Dali jsme nějaké góly, takže to bylo fajn.

K čemu vás nový trenér dnes nabádal?

Dneska chtěl, abychom si zaběhali a hlavně hráli s chutí. Na taktice začneme pracovat v Nymburce.