Přípravy na finále poháru

FK Mladá Boleslav FK Jablonec
MOL Cup, FIN st 18. 5. 2016, 18:15

Po skončení ligové sezóny se mužstvo chystá na důležitý poslední krok na cestě v letošním MOL Cupu - proti favorizované Mladé Boleslavi. Mapujeme pro vás přípravy na finále.

středa 18. května - 17:15 hodin

V této sestavě dnes naskočíme do finálového utkání! Držte nám pěsti!

středa 18. května - 16:40 hodin

Naši hráči přijeli na teplická Stínadla a už se pečlivě připravují na výkop finálového utkání!

středa 18. května - 15:55 hodin

Kabina je už nachystaná na příjezd hráčů. Dresy pro dnešní finále dostaly novou ozdobu - na rukávu prezentaci společnosti MOL.

středa 18. května - 14:20 hodin

Fanoušci opustili parkoviště u Střelnice a vyrážejí směr Teplice na finálové utkání poháru MOL Cup!

středa 18. května - 11:55 hodin

Na technické poradě před obědem rozhodčí schválili barevné kombinace dresů pro dnešní finále. Boleslav nastoupí celá v bílém a naši borci sehrají poslední zápas letošní sezóny v kombinaci černá - černá - černá. Naše brankářská dvojice pak nastoupí ve fialové kombinaci.

středa 18. května - 10:20 hodin

Za malou chvíli bude na stadionu Stínadla v Teplicích zahájena technická porada před finálovým utkáním.

TISKOVÁ KONFERENCE: Trenér Zdenko Frťala a kapitán Tomáš Hübschman dnes předstoupili před novináře na tiskové konferenci k finálovému zápasu. Co na ni zaznělo čtěte v našem článku >>> ČTĚTE ZDE!

úterý 17. května - 18:20 hodin

Stadion na Stínadlech je na finále připravený a naši hráči v těchto chvílích absolvují trénink.

úterý 17. května - 18:00 hodin

Na tiskové konferenci našeho týmu před finále poháru MOL Cup byla také představena zbrusu nová trofej, o kterou se bude ve středu bojovat!

úterý 17. května - 16:30 hodin

Naši hráči Ján Greguš, Tomáš Hübschman a Luděk Pernica povídají ve finálovém rozhovoru o středečním finále MOL Cupu. Jde nám o hodně!

úterý 17. května - 15:45 hodin

Stadion v Teplicích je již téměř kompletně připraven na středeční finále. Ještě zbývá vyvěsit poslední reklamní bannery a vše bude připraveno na odpolední tréninky obou týmů a tiskové konference.

DŮLEŽITÉ INFO: Pozorně si přečtěte organizační pokyny pro fanoušky, kteří cestují na finále poháru MOL Cup do Teplic! V článku najdete také jmenné seznamy jednotlivých autobusů >>> ČTĚTE ZDE!

TŘI ROKY OD TRIUMFU: Dnes jsou to přesně tři roky, co jsme ve finále poháru zdolali Mladou Boleslav! Připomeňte si s námi tento historický moment. V článku najdete také dvě videa >>> ČTĚTE ZDE!

úterý 17. května 2016 - 10:45 hodin

Náš tým je právě teď na dopoledním rozcvičení. V podvečer je na programu tisková konference a trénink na Stínadlech.

PREVIEW: Přečtěte si na webu několik informací ke středečnímu vrcholu sezony >>> ČTĚTE ZDE!

pondělí 16. května - 17:00 hodin

Právě byl ukončen prodej vstupenek a zájezdů na finále. Již brzy zveřejníme další detaily pro naše příznivce, kteří pocestují podpořit naše mužstvo do Teplic.

pondělí 16. května 2016 - 15:52 hodin

Hráči absolvovali poslední trénink na Střelnici v letošní sezóně.

Author Štěpán Hanuš