Advent začne na Střelnici

Doražte v pondělí na Střelnici přivítat společně s námi adventní čas. Jablonec hraje poslední domácí zápas v této sezoně a k té příležitosti dostanou všechny děti malou pozornost.

Tahákem 15. kola na Střelnici je samozřejmě duel s úřadujícím mistrem z Plzně, který se koná v pondělí 30. 11. 2015 od 17:15. Kromě toho by se klub chtěl rozloučit s fanoušky a společně uzavřít fotbalový rok 2015.

Stromeček s dárky

U hlavní tribuny A bude naši fanzónu zdobit menší vánoční stromeček s dárky. Společně chceme odstartovat adventní čas a blížící se vánoční svátky.

A pro ty nejmenší připravujeme speciální program. Každý malý fanoušek, které dorazí v pondělí na Střelnici, dostane od klubu dárkový balíček. Doražte v co největším počtu!

Členové fanklubů JUNIOR a MINI navíc dostanou malý bonus.

Akce: Přijď na Plzeň s kámošem

Naši permanentkáři mají další výhodu. Na šlágr podzimu proti Plzni mohou pozvat jednoho svého známého. Extra vstupenku si musejí vyzvednout na sekretariátu klubu na základě předložení své zakoupené permanentky

POZOR: Celá akce platí JEN do pátku 27. listopadu. V den utkání není z technických důvodu možné vstupenku zdarma získat.

Předprodej vstupenek

Vstupenky na zápas si můžete zakoupit prostřednictvím několika kanálů:

• Na Střelnici (sekretariát) - od 9 od 15 hod a v pátek navíc prodlužujeme otevírací dobu na hlavních pokladnách stadionu do 18 hodin!
  • Na prodejních místech sítě Ticketstream
  • Online na webových stránkách klubu

<#buttonLong>KOUPIT VSTUPENKU<#/buttonLong>

Sleva pro rodiny

Na akcích v průběhu týdne ve městě a okolí (např. Beseda, autogramiáda Davida Lafaty a dalších) můžete dostat speciální leták na slevu 1 rodič + 1 dítě za 100 Kč. Díky ní můžete za vstupenky na pondělní zápas ušetřit až 50 Kč. Jdete do toho? Budeme se na vás těšit.

<#buttonLong>STÁHNOUT KUPON<#/buttonLong>

Author Redakce