Autogramiáda při otevření Central Jablonec

Zcela výjimečná akce se blíží. Už tuto neděli 2. dubna se uskuteční autogramiáda celého A týmu FK Jablonec!

Celá neděle 2. dubna 2017 bude ve zbrusu novém obchodním centru Central Jablonec patřit našemu klubu a hlavně našim fanouškům. Program pro celé rodiny a malé děti spojený se soutěžemi o ceny bude pod názvem Rodinná neděle probíhat už od rána a vyvrcholí velkou podpisovou akcí, která v Jablonci nemá obdoby. "Jablonec jako město si moderní obchodní centrum zaslouží a jeho otevření je i pro nás událost, kterou je třeba náležitě oslavit. Autogramiádu kompletního týmu navíc nepořádal náš klub už dlouhé roky. Programu nahrává i páteční termín ligového utkání v Boleslavi, takže v neděli odpoledne přijdou na setkání s fanoušky všichni hráči," řekl k výjimečné události tiskový mluvčí klubu Štěpán Hanuš.

V průběhu celého dne se uskuteční soutěže ve střelbě na bránu a slalomu s míčem. Vyhodnocovat se budou vždy každou celou hodinu od rána až do večerních hodin. Těsně před zahájením autogramiády dojde také k slavnostnímu otevření fotbalového koutku ve třetím patře. "Chtěli bychom se ještě více přiblížit našim fanouškům a jablonecké veřejnosti. Stadion Střelnice je sice krásný, ale v době mimo zápasy není tak dobře dostupný. Prostory v OC Central Jablonec jsou pro nás proto ideálním místem pro prezentaci a do budoucna třeba i pro styk s fanoušky. Pro nejbližší období bude náš fotbalový koutek sloužit pro naše nejmenší fanoušky a jako výstava klubových pohárů či artefaktů. Děkujeme za vstřícný přístup vedení Centralu a do budoucna máme jistě i další plány," slibuje si od zřízení fotbalového koutku Štěpán Hanuš.

Rodinná neděle v OC Central Jablonec

• 10:00 hod. Zahájení programu soutěží ve slalomu a střelbě na branku uvnitř centra (vyhodnocení s předáním cen vítězům probíhá každou celou hodinu)
  • 14:30 hod. Účast vybraných hráčů na soutěžích
  • 14:50 hod. Slavnostní otevření fotbalového koutku FK Jablonec naproti KFC
  • 15:00 hod. Autogramiáda celého týmu FK Jablonec v blízkosti fotbalového koutku
  • 18:00 hod. Ukončení soutěží - poslední vyhlášení vítězů

OC Central Jablonec otevře své brány návštěvníkům poprvé už v pátek 31. března a Rodinná neděle nebude jedinou akcí při jeho slavnostním otevření. Doprovodný program včetně koncertů skupin Olympic nebo Slza najdete na stránkách OC Central Jablonec.

Author Štěpán Hanuš