květen

Děti se mají v neděli na co těšit!

Nedělní utkání proti Teplicím bude věnované nejmenším jabloneckým fanouškům. I proto bude před zápasem připraven bohatý program ve fanzóně i mimo ní.

Utkání proti Teplicím startuje v 16:00. Fanzóna a doprovodný program poběží již od 14:30. Podle posledních předpovědí nás čeká slunečné počasí a příjemné teploty. Přijďte si udělat hezké fotbalové odpoledne s rodinou!

Fotbalové soutěže a nábor

V rámci projektu Můj první gól proběhnou na atletickém stadionu u tribuny A fotbalové dovednostní soutěže pro děti pod vedením mládežnických trenérů klubu. Děti se tak budou moct před utkáním SYNOT ligy zapojit do náboru FK Jablonec, užít si zábavu a získat drobné ceny na památku. Přijďte na utkání co nejdřív.

NOVINKA: Nažehlování potisků

Fanoušci budou moct využít příležitost a ZDARMA si nechat na oblečení nažehlit klubové potisky. Nažehlování bude probíhat u stánku našeho Komanda.

Potisky jsou samozřejmě v prodeji také na našem eshopu!

Sleva na dětské zboží ve fanshopu

Pouze během utkání s Teplicemi bude zlevněné vybrané zboží z dětského sortimentu. Navštivte náš fanshopu u tribuny A. Přístup do něj mají i fanoušci z tribuny B. Případně se již nyní můžete podívat na dětsku nabídku na eshopu.

Na co se ještě těšit?

Ve fanzoně budou budou na návštěvníky čekat i tradiční atrakce:

• Autogramiáda s hráči
  • Konzole XBOX
  • Nafukovací hrad
  • Hudební stage
  • Malování na obličej
  • Modelování balonků
  • A další zábava pro nejmenší

Víte, že marketingová kampaň na Zápas pro děti vznikla přímo od děti?

Více o projektu naleznete ZDE.