Děti si užily fotbalový nábor FAČR

Během předposledního ligového utkání v sezoně 2015/16 na Střelnici proti Teplicím proběhl fotbalový nábor FAČR pod hlavičkou projektu Můj první gól. Příjemného fotbalového odpoledne se zúčastnilo téměř 150 dětí.

Projekt Můj první gól je celoroční informační kampaň zaměřená na kontinuální podporu náborů fotbalových klubů na území České republiky. V rámci kampaně jsou realizovány tzv. Měsíce náborů, což představuje série eventových akcí orientovaných na seznámení se dětí s fotbalem.

Jeden takový proběhl i v neděli 8. května 2016 na Střelnici v rámci ligového utkání s Teplicemi. Klub si pro děti připravil mnoho zajímavostí a zábavy.

V areálu Střelnice byly pro děti připraveny zajímavé dovednostní soutěže.

Děti měly za úkol absolovat všechny soutěže a disciplíny. Při splnění všech úkolů mohly získat dárky od klubu a poukaz na občerstvení na stadionu.

Svoje schopnosti mohli kluci otestovat i proti sobě.

Ani děvčata se fotbalu nezalekla.

Všichni si mohli užít i naši zápasovou fanzónu v budově Střelnice s nafukovacím hradem a konzolemi XBOX.

Nebo populární malování na obličeje.

Celou akci moderoval oblíbený jablonecký komentátor Jan Žíla. Náborovou akci zakončili společnou autogramiádou mladíci z áčka Vojta Kubista a David Breda.

A samozřejmě napínavým utkáním SYNOT ligy proti Teplicím, které skončilo 1:0 pro domácí brankou v závěru zápasu.

Další informace

Pokud jste se na nábor se svou ratolestí nedostavili, tak nemusíte smutnit. Svého malého fotbalistu můžete přihlásit kdykoliv. Podrobnější informace poskytnou manažer mládeže Josef Mička na telefonu 721 260 226 nebo e-mailu josef.micka@fkjablonec.cz. Své dotazy můžete směřovat také na sekretáře mládeže Milana Kykala na telefonu 606 394 004 nebo e-mailem milan.kykal@fkjablonec.cz.

Author Svatopluk Smysl