FK Jablonec věnuje vrchol jara hasičům

FK Jablonec FC Viktoria Plzeň
ePojisteni.cz liga, 27. kolo so 6. 5. 2017, 14:00

Už třetí rok po sobě bude vybrané domácí utkání patřit hasičům z celého jabloneckého regionu.

Utkání proti úřadujícímu mistru z Plzně (sobota 6. května od 14 hodin) bude mít bohatý doprovodný program s hasičskou tématikou. Můžete se těšit na přehlídku hasičské techniky, soutěže pro děti nebo ocenění hrdinů.

Samotnému utkání budou předcházet dvě zajímavé aktivity, do kterých se mohou zapojit nejen příznivci klubu ale celá jablonecká veřejnost. Pro členy Dětského fanklubu je připravena výtvarná soutěž s hasičskou tématikou o zajímavou cenu. Ostatní se mohou s námi podělit o vlastní pozitivní zkušenosti s činností hasičů a zaslat nám svůj příběh. "Každý rok vyzdvihujeme několik vybraných hasičů při slavnostním ceremoniálu ligového utkání. Ale celý projekt má daleko větší rozměr a chceme, aby se do něj zapojila i veřejnost a naši fanoušci. Hrdinů je totiž daleko víc. Může na ně vzpomenout kdokoliv a poděkovat jim tím, že se s námi podělí o svůj příběh. Chceme také myšlenku úcty hasičům předat mezi mládež a ukázat dětem, co hasiči podstupují každý den," okomentoval doprovodné aktivity projektu Jablonec hasičům 2017 tiskový mluvčí klubu Štěpán Hanuš.

Projektem Jablonec hasičům oceňuje jablonecký klub zásluhy dobrovolných i profesionálních hasičů už od léta 2015. "Načasování kampaně nám po nepovedeném víkendu sice úplně nenahrává, přesto nechceme ustoupit z plánovaných aktivit, které mají rozměr i mimo fotbalový trávník. Stejně jako v minulých letech chceme vzdát hold všem příslušníkům hasičského záchranného sboru, kteří často nasazují vlastní životy za záchranu našeho zdraví či majetku. Utkání proti Plzni jsme zvolili již před několika týdny a věříme, že celá akce bude mít důstojnou kulisu," řekl Štěpán Hanuš na startu kampaně.

Připomeňte si, jak vypadalo vyvrcholení kampaně Jablonec hasičům v minulých sezónách:

<#buttonLong>JABLONEC HASIČŮM 2015<#/buttonLong>

<#buttonLong>JABLONEC HASIČŮM 2016<#/buttonLong>