This text will be replaced
květen

Fanoušci si Podještědské derby užili

V neděli krátce po poledni zažila Střelnice fotbalový svátek. Utkání Podještědského derby bylo výjimečné ve všech směrech. Připomeňte si ještě jednou již druhé vítězství v této sezoně nad naším rivalem z Podještědí.

Na Střelnici zavítalo v neděli celkem 5840 diváků a vytvořili opravdu skvělou fotbalovou kulisu. Děkujeme vám, že jste pomohli naše hráče vyburcovat ke skvělým výkonům. Odměnou pro nás všechny je výhra nad Slovanem a skvělý fotbalový zážitek!

A jak to všechno probíhalo?

Již krátce po poledni se začala Střelnice příjemně zaplňovat, i přestože byl start utkání naplánován v dost netradičním čas hned po obědě.

Ten, kdo přišel včas, měl například příležitost vyzkoušet si freestyle fotbal v kleci, ve kterém se odehraje MS v Liberci v srpnu 2015.

Pro všechny maminky jsme na Den matek připravili překvapení v podobě čokolády s přáním.

Utkání se zúčastnila i jedna z osobností současného českého sportu. Autogramiádu ve fanzóně obstarala jablonecká rodačka a skvělá sportovkyně Barbora Špotáková.

Před utkáním oficiálně obdržel náš levý obránce Filip Novák cenu za nejlepšího hráče měsíce dubna 2015 v SYNOT lize. Zároveň jsme Filipovi slavnostně pogratulovali k jeho 100. startu v dresu Jablonece a překonání rekordu v počtu vstřelených branek obránce v jedné sezoně.

I o slavnostní výkop zápasu se postarala Patronka utkání Bára Špotáková.

V poločase utkání se odehrálo na hrací ploše derby žáků. Naše fotbalové naděje také přehráli své protějšky z Liberce. Krátky duel skončil 7:0 ve prospěch FK Jablonec.

Po skončení derby předal cenu pro Hráče zápasu jeden z našich mladých fanoušků z rodinného sektoru Honzovi Kopicovi přímo na trávníku Střelnice.

Nezapomeňte!

Již tuto středu 13. května 2015 nás čeká odveta semifinále Poháru FAČR proti Mladé Boleslavi. Utkání začíná na Střelnici v 17:30. Tradiční fanzóna bude otevřena již hodinu a půl před výkopem. Vstupenky na zápas si můžete pořídit i online ZDE.