Fotbalový den si užily téměř dvě stovky dětí

Fotbalový den pro základní školy na stadionu Střelnice přinesl příjemné zpestření pro necelých dvě stě žáků ze základních škol v Jablonci.

Kluci i holky ze základních škol Kamenná, Pivovarská, Antonína Bratršovského nebo z ulice 5. května v Jablonci přijali pozvání fotbalového klubu a zúčastnili se další z řady akcí, které FK Baumit pořádá pro školská zařízení na Jablonecku.

Na Střelnici vyrostla zábavní fanzona tak, jak ji znají návštěvníci ligových zápasů. Tentokrát v ni pribylo několik dovednostních soutěží zaměřených na motoriku pohybu. Součástí dnešního Fotbalového dne byl však především nábor do řad žákovských týmů v rámci projektu FAČR Můj první gól. Také proto se převážná část dovednostních soutěží odehrávala na zeleném pažitu. Právě tam mládežnickým trenérům na jednotlivých stanovištích asistovali hráči prvoligového týmu Filip Novák, Martin Pospíšil, Ján Greguš a Lukáš Masopust. Všichni čtyři reprezentanti se na závěr celé akce všem účastníkům podepsali během krátké autogramiády.

Děkujeme všem školám za účast a těšíme se brzy na další spolupráci!

Bohatou fotogalerii z povedené akce si můžete prohlédnout níže pod článkem.

Author Martin Bergman