Frťala: Nezvládli jsme klíčové momenty zápasu

Bohemians Praha 1905 FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 5. kolo pá 26. 8. 2016, 20:15

Na neproměněné jablonecké příležitosti žehral po zápase v Ďolíčku kouč Zdenko Frťala. Jeho tým své šance nedal, naopak domácí dvě šance přetavili ve dvoubrankovou výhru.

Prvního vítězství v sezoně si náležitě cenil domácí lodivod Miroslav Koubek. „Konečně zažíváme trochu radosti. Jsme velice spokojeni, protože jsme porazili silný Jablonec. Mám radost, protože to byl zasloužený a kolektivní výkon. Předvedli jsme zajímavý fotbal. Příležitost teď dostávají mladí hráči, je tam skrytá kombinační síla, která se dnes potvrdila. Pravda, byly tam pasáže, kdy jsme byli pod tlakem, ale za vítězstvím jsme šli a byli jsme po zásluze odměněni. Štěstí jsme také měli a potřebovali jsme ho. Věřím, že do dalšího vývoje podzimu nám toto vítězství hodně pomůže,“ pravil kouč domácích Koubek.

Naopak daleko ke spokojenosti měl po skončení zápasu v Ďolíčku jablonecký kouč Zdenko Frťala. „Nejen v dnešním zápase, ale i v předchozím jsme nezvládli klíčové momenty utkání. Měli jsme dvě tři gólové příležitosti v první půli, jenže pak v úvodu druhé půle dostaneme lacinou branku. V druhém poločase jsme si moc šancí už nevypracovali. Každá ztráta bodů mrzí, chtěli jsme to dnes zvládnout a vyhrát, ale když neproměníte šance a dostáváte naivní branky, tak to s týmem zamává. Na to jak máme zkušený tým, by to na nás nemělo mít ovšem vliv. Porážka v dnešním utkání je jednoznačně zklamání,“ uvedl po zápase jablonecký kouč Frťala.