Greguš vyhlíží EURO, Trávník v repre U21

Jen pár hodin po skončení finále poháru MOL Cup pokračovala sezona ještě pro naše reprezentanty. Záložníci Ján Greguš s Michalem Trávníkem odjeli do Rakouska ke svým národním týmům Slovenska a Česka U21.

Ján Greguš je blízko mistrovství Evropy

Zřejmě jediným zástupcem našeho klubu na fotbalovém ME 2016 ve Francii bude slovenský záložník Ján Greguš. Ten se v těchto dnech připravuje v Rakousku na start evropského šampionátu ve městečku Windischgarsten i se zbytkem výběru trenéra Jána Kozáka. A to po boku hvězd jako jsou Marek Hamšík nebo Martin Škrtel.

Ján Greguš se k týmu připojil odpoledne a hned se zapojil do tréninku.

Michal Trávník ladí formu se Lvíčaty

Česká reprezentace do 21 let má již první část kvalifikace o postup na ME za sebou, ale na závěr sezony se svěřenci trenéra Vítězslava Lavičky sešli v rakouském Zell am See. Během krátkého soustředění sehrají Lvíčata dvě přípravná utkání s jednadvacítkou Albánie, která je ve své kvalifikační skupině o postup na ME zatím druhá. V pátek 20. května se hrálo od 18:30 hodin v Zell am See a utkání skončilo remízou 1:1. Náš Michal Trávník se do zápasu zapojil až v 66. minutě, když měl za sebou dlouhou cestu do Kaprunu z Jablonce. Odveta je na pořadu v pondělí 23. května od 18 hodin v Mittersilu.

Author Martin Bergman