prosinec

Hráči jako herci v divadle

V pátek dopoledne překvapili fotbalisté FK BAUMIT Jablonec všechny přítomné děti v Městském divadle v Jablonci. Mikulášské a předvánoční vystoupení populárního kouzelníka Magica Alexe pro mateřské a základní školy vrcholilo fotbalovým číslem.

V rámci ranního představení pro mateřské školky vystoupili hráči ligového týmu Filip Novák, Martin Pospíšil a Jan Kopic. Na žáky základních škol potom čekali na jevišti divadla Vojtěch Kubista a Martin Doležal. Poutavý program plný kouzel a soutěží pro děti se líbil nejen dětem ale i jabloneckým fotbalistům. "Bylo to skvělé zpestření v poslední den našeho posezónního týdne. I pro nás to byla sranda a moc jsme si to s klukama užili. Podle výrazů ve tvářích dětí to bavilo i celé publikum," shrnul s úsměvem za všechny Filip Novák, nejlepší střelec Jablonce v SYNOT lize.

Divadlo navštívilo celkem na pět set dětí a všichni si odnesli domů mikulášský dárek od fotbalového klubu. Děkujeme kouzelníkovi Magic Alex za spolupráci na celém projektu.