Hráčům už rostou kníry

Hráči Vít Beneš, José Antonio Romera a Luděk Pernica se před nedávnem připojila k Jabloneckému movemberu. K nim se i symbolicky přidal celý klub.

Trojice hráčů základní sestavy si nechává narůst knírek a ozdobou obličeje upozorňují na prevenci při léčbě rakoviny prostaty. Jablonecký movember probíhá po celý listopad a klub se k němu symbolicky připojil výzvou ke svým fanouškům. Výtěžek z celé akce poputuje na urologické oddělení jablonecké nemocnice a budou použity na nákup zdravotnických přístrojů spojených s léčbou rakoviny prostaty. Můžete přispět také, a to následujícími způsoby:

• finančním příspěvkem na účet zřízený Jabloneckým kulturním a informačním centrem pro účel sbírky u Komerční banky, a. s. č. 2320227/0100
  • dražbou tří unikátních kytar vyrobených podle desginera Ondřeje Lišky a podepsané kytaristou kapely Wohnout Honzou Homolou
  • nákupem oblečení z limitované edice od firmy Eleven

Právě slušivé čepice z této edice se objevily i na hlavách žáků, kteří přivedli hráče na hrací plochu před posledním domácím utkáním proti Olomouci.