Jablonec už ladí formu v Turecku

Na jedenáctidenní herní kemp odcestovala ve středu po ránu výprava jabloneckých fotbalistů. V rámci soustředění čeka naše fotbalisty kromě tréninků a nácviku herních variant také čtveřice kvalitních přípravných zápasů.

S třiadvaceti fotbalisty odcestovala výprava fotbalistů FK Baumit Jablonec na tradiční herní soustředění do Turecka. Ve středu ráno fotbalisty převezl autobus na letiště do německých Drážďan, odkud už letecky zamířili všichni směr Turecko. Náš tým se ubytoval stejně jako loni v letovisku Lara poblíž Antalye v hotelu Royal Wings.

První herní prověrka čeká na hráče Baumitu už v pátek, kdy poměří síly s třináctým týmem ruské ligy Nižnij Novgorodem. Hned o den později jablonečtí nastoupí proti vedoucímu týmu rumunské ligy Steaua Bukurešť. Třetí přípravný zápas odehrají naši hráči v úterý 12. února proti devátému týmu ruské ligy Dynamu Moskva. Na závěr soustředění výpravu čeká konfrontace s vedoucím týmem slovinské ligy NK Maribor.

Kádr - Turecko 2013

Brankáři: Fendrich, Špit, Valeš

Obránci: Beneš, Eliáš, Jablonský, Kubista, Kysela, Novák, Rossi, Štochl

Záložníci: Čížek, Haurdič, Jurča, Kopic, Loučka, Piták, Skwarczek, Vaněk, Zoubele