Jablonecká neděle 2016

Fotbalový klub se zúčastní jedinečné sportovní akce JABLONECKÁ NEDĚLE, kterou pořádá Statutární město Jablonec v neděli 4. září u Městské sportovní haly.

Jablonec je městem sportu a v rámci výročí 150 let od jeho založení se uskuteční jedinečné setkání všech sportovních oddílů a klubů různých odvětví z celého města a okolí. Pro širokou veřejnost mohou představit svoji činnost a samozřejmě ani náš fotbalový klub na takové akci nemůže chybět! "Akce podobného charakteru v Jablonci scházela. Za aktivitu vedení města patří v tomto směru velký dík. Věříme, že se první ročník vydaří a přinese zpestření pro jablonecké občany i pro samotné sportovní kluby. V náborové činnosti vidíme v dnešní době velké rezervy a pro všechny sportovní kluby je prospěšné v této fázi spolupracovat," řekl k účasti na akci Štěpán Hanuš, tiskový mluvčí klubu.

V neděli 4.9.2016 od 10 do 17 hodin se jistě budete moci bavit nejen fotbalem. Přesný program prvního ročníku Jablonecké neděle bude ještě upřesněn. Nicméně již nyní můžeme slíbit fotbalové soutěže o ceny nebo autogramiády vybraných hráčů našeho ligového týmu. Lákadlem pro děti bude samozřejmě i náš oblíbený maskot sova Jizerka.

Bližší informace o akci najdete na webu JABLONECKÉ NEDĚLE nebo na plakátu.

Author Štěpán Hanuš