Jarda Zelený podle Starligy nejlepším hráčem

Starliga sleduje celou sezónu nejvyšší domácí fotbalovou soutěž, a pomáhá tak sportovním fanouškům orientovat se ve formě jednotlivých hráčů. Experti z jediné české sportovní fantasy ligy dali dohromady žebříček nejen z české soutěže, ale také z FK Jablonec. Kdo je tahounem Jabloneckých a kdo zůstal za vašim očekáváním?

Určitě není pro nikoho překvapením, že nejlépe bodovaným hráčem celé ligy je slávistický Milan Škoda, který s 96 body kraluje fantasy lize a svými výkony také nejvyšší fotbalové soutěži. Se ztrátou dvou bodů je na druhém místě jeho spoluhráč z Edenu Jaromír Zmrhal a po velké bodové propasti se na třetím místě pohybuje sparťanský Vjačeslav Karavajev. V patnáctce nejlepších hráčů první ligy je po 22 kolech celkem 7 Slávistů, 3 hráči Plzně, 2 Sparťané, po jednom zástupci pak mají fotbalisté z Karviné, Příbrami a právě Jablonce.

Jak jsou na tom fotbalisté našeho klubu? Hráčem s nejlepší sezónní formou je jednoznačně obránce Jaroslav Zelený, který za 22 kol nasbíral v dresu Karviné i Jablonce skvělých 68 bodů, a vydělal tak mnoha hráčům Starligy nemalé peníze. Pokud ještě váháš, koho si dát dál do své fantasy sestavy, Starliga doporučuje i Mirzada Mehanoviće s 55 nebo Martina Pospíšila se 40 body. Na tabulku nejlepších jabloneckých hráčů se podívej níže.

Starliga je první a jediná česká fantasy liga, která získala oficiální licenci od Ministerstva financí. Nabízí nejlepší fotbalové i hokejové soutěže z České republiky i ze zahraničí. Zkoušel jsi to? Je to jednoduché. Vytvoř si ve Starlize vlastní jedenáctku hráčů a pak už jen sleduj, jak hráči z tvé jedenáctky hrají na hřišti ve skutečném ligovém zápase. Pokud se jim daří, sbíráš plusové body, v opačném případě minusové. Čím víc nasbíráš bodů, tím víc vyhraješ peněz. Pojď to zkusit na www.starliga.cz.

Author Štěpán Hanuš