Jaroslav Šilhavý ovládl anketu Trenér měsíce

Trenér Jaroslav Šilhavý dovršil vítězný hattrick v anketě Ligové fotbalové asociace (LFA) Trenér měsíce. Nyní přidal svůj triumf za měsíc únor díky hlasování fanoušků. Děkujeme za Vaše hlasy!

V anketě Trenér měsíce se přepisovala historie. Náš kouč Jaroslav Šilhavý podruhé za sebou obhájil prvenství a dosáhl tedy na vítězný hattrick, což se ještě nikomu před ním nepodařilo. Kouč Baumitu, jenž vyhrál už v říjnu a listopadu minulého roku, tentokrát uspěl v konkurenci Luboše Kozla z Dukly a teplického Petra Rady. Ti se podělili o druhé, respektive třetí místo.

„Jsem příjemně překvapený. Ta cena je společná práce, i když na konci jsem já, kdo přebírá tuhle cenu. S bodovým ziskem na startu jarní části sezóny jsem maximálně spokojený. Věřím, že naše výkony budou mít stoupající tendenci,“ radoval se třiapadesátiletý kouč.

Šilhavý dostal od fanoušků přes 2500 hlasů a znovu tedy převzal ocenění pro nejlepšího trenéra za uplynulý kalendářní měsíc. Jeho tým v průběhu února dvakrát vyhrál a v ligové tabulce se stále drží na dostřel čelních příček.

„Celý klub pracuje na naplnění našich cílů na sto procent. Na každý zápas se individuálně připravujeme. Kroky, které děláme, nám pomáhají udržet se na předních příčkách v tabulce,“ uvedl Trenér měsíce února Jaroslav Šilhavý.

Výsledky ankety Trenér měsíce února:

1. Jaroslav ŠilhavýFK BAUMIT Jablonec2502 hlasů
2. Luboš KozelFK Dukla Praha2408 hlasů