Junior North Cup Micro 2016 startuje!

V sobotu 28. května se v areálu ZŠ Mozartova uskuteční již 17. ročník tradičního mládežnického turnaje pro ročníky 2009 a mladší. Přijďte povzbudit mladé fotbalisty.

Tradiční turnaj pro 24 týmů z celé České republiky se uskuteční v sobotu 28. května od 9 hodin. Týmy budou rozděleny do 4 skupin a další fáze turnaje bude pokračovat systémem play-off ve třech skupinách o 1. až 8. místo, 9. až 16. místo a 17. až 24. místo.

Prvenství z minulého ročníku bude obhajovat SK Slavia Praha. Nejlepším naším týmem na turnaji byl výběr FK Jablonec „zelení“. Ti se dostali až do zápasu o páté místo, kde ale bohužel prohráli 4:2 s výběrem Hradce Králové.

Rozlosování týmů do skupin

Skupina A: AC Sparta Praha, FK Čáslav, FK Pardubice, SK Jičín, FC Slovan Liberec, FK Meteor Praha VIII.

Skupina B: SK Slavia Praha, FK Jablonec r. 2010, FC Slovan Havlíčkův Brod, FK Náchod, FA Petra Voříška Děčín, FK Viktoria Žižkov.

Skupina C: FK Jablonec "A", FK Kolín, SK Solnice, FC GRAFFIN Vlašim, Arsenal Česká Lípa, Bohemians Praha 1905.

Skupina D: FK Jablonec "B", MFK Chrudim, FC Hradec Králové, FK Bohemia Poděbrady, FK Mladá Boleslav, SC Xaverov.

Časový harmonogram zápasů a kompletní propozice turnaje si můžete stáhnout ZDE

Pod článkem najdete fotogalerii z loňského ročníku, který vyhrála SK Slavia Praha.

Author Martin Bergman