prosinec

Kabina nadělovala Jedličkovu ústavu

Stejně jako v loňském roce i tentokrát se FK Jablonec připojil k akci Strom přání, v rámci které se v OC Nisa v Liberci shromažďují dárky pro klienty z Jedličkova ústavu.

V rámci projektu Strom přání se tentokrát dokonce pro dobrou věc spojili podještědští rivalové Slovan Liberec s naším klubem a v neděli 29. listopadu 2015 po poledni se proto sešli hráči obou celků na jednom místě. Ke stromku na frekventovaném místě uvnitř libereckého OC Nisa přinesli hráči Michal Trávník a Petr Rys vybrané dárky především pro děti z Jedličkova ústavu. Kabina zakoupila dárky v celkové hodnotě přes pět tisíc korun a vybírala pečlivě ze seznamu, který si sepsali sami klienti. Byly mezi nimi především praktické věci jako například školní brašna nebo sluchátka k poslouchání hudby. "Všechny nás v kabině překvapilo, jak skromná přání na seznamu byla. Moc rádi jsme přispěli k tomu, že alespoň během Vánoc se zaradují děti i další z Jedličkova ústavu, ke kterým byl osud tak krutý," přiznal na místě reprezentant do 21 let Michal Trávník.

K akci Strom přání se můžete připojit i vy. Stačí si vybrat jedno přání, nakoupit podle něj a donést dárek zpět hostesce. Strom přání najdete na křižovatce pasáží u obchodu Orsay až do 19. prosince 2015. Hosteska bude přítomná vždy v po-pá 15:00 - 20:00 a v so-ne 10:00 - 20:00. Více o Jedličkovu ústavu v Liberci najdete zde.