Martin Kouřil jde na hostování do Varnsdorfu

Stoper Martin Kouřil bude v jarní části sezóny hostovat v druholigovém Varnsdorfu. Oba kluby doladily transfer ve středu a Martin se již připojil k novému týmu.

Martin Kouřil bude hostovat ve známém prostředí do konce aktuálního soutěžního ročníku. Hostování je bez opce. Varnsdorf Kouřil dobře zná, jablonecký odchovanec ve Varnsdorfu působil před svým přestupem do Baníku Ostrava.

Poprvé navlékl dres Jablonce v roce 1998 a setrval v našem klubu až do roku 2012, kdy patřil mezi defenzivní opory našeho B týmu. Následně přestoupil do Jablonce nad Jizerou, odkud se poctivými výkony propracoval až do druhé ligy do Varnsdorfu. Tam odehrál celkem 43 zápasů a vstřelil v nich 7 branek!

První angažmá v české nejvyšší soutěži na sebe nenechalo dlouho čekat, když šel Kouřil z Varnsdorfu do Baníku Ostrava. V dresu Baníku odehrál Martin Kouřil 22 zápasů a vstřelil dvě branky. V sezóně 2017/2018 naskočil v podzimní část do tří zápasů HET ligy.

Ať se ti daří, Martine!

Author Martin Bergman