Naše hráče čekají reprezentační srazy

Po utkání v Jihlavě začíná první reprezentační přestávka roku 2018. Hned tři naši hráči zamíří do reprezentačních výběrů.

Vladimir Jovović

Černohorský reprezentační záložník Vladimir Jovović zažívá v HET lize velmi dobré období a opět nechybí v nominaci A týmu reprezentace Černé Hory. Vladimira čekají dva přípravné zápasy. Nejprve bude hrát Černá Hora na Kypru 23. března a o čtyři dny později se na domácí půdě střetne s Tureckem na stadionu v Podgorici.

David Lischka

Český národní tým do 21 let má před sebou dva těžké zápasy v rámci kvalifikace o postup na Mistrovství Evropy 2019 v Itálii a San Marinu. V nominaci nechybí náš stoper David Lischka, který tak navazuje na úspěšná tažení jabloneckých hráčů ve výběru trenéra Vítězslava Lavičky. Nejprve se česká jednadvacítka utká 23. března od 16 hodin v Karviné s Chorvatskem. Druhý kvalifikační zápas se odehraje 27. března ve Škoda Xanthi Areně v Řecku proti místnímu výběru.

Tomáš Čvančara

Útočník Tomáš Čvančara figuruje v nominaci české reprezentace U18, kterou čekají dva přípravné zápasy v České republice proti Dánsku. Tomáš Čvančara je spolu s Tomášem Zlatohlávkem z Olomouce nejlepším střelcem výběru trenéra Jana Suchopárka. První zápas se odehraje 23. 3. v Hradci Králové v Areálu Bavlna od 14:30 hodin. Druhý zápas se bude hrát v Lázních Bohdaneč 26. 3. od 11 hodin. V nominaci je také náš odchovanec Lukáš Hušek, který momentálně hájí barvy anglického Leicesteru.

Lukáš Masopust

Náš krajní záložník Lukáš Masopust se díky svým posledním výkonům objevil mezi náhradníky reprezentačního A týmu trenéra Karla Jarolíma. Po víkendových zápasech bude nominace pro přípravný turnaj v Číně ještě doplněna o čtyři hráče - 2 stopery a 2 krajní záložníky. Uvidíme, zda si svými výkony řekne Lukáš Masopust o první nominaci do reprezentačního áčka.

Author Redakce