Páteční přípravu s Příbramí hrajeme v Nymburce

Reprezentační přestávku vyplníme tréninkovým zápasem proti Příbrami. Hrát se bude dnes v pátek 23. března od 12 hodin ve Sportovním centru Nymburk.

1.FK Příbram je momentálně v tabulce druhé ligy na druhém místě za vedoucí Opavou. V prvním jarním duelu s Táborskem vyhrála Příbram 3:1 a na první Opavu ztrácí pět bodů. Třinec na třetím místě v tabulce má také 32 bodů jako Příbram, ale odehráno má o jeden zápas víc.

Nám budou do zápasu zcela jistě chybět hráči, kteří si plní své reprezentační povinnosti – Michal Trávník, Lukáš Masopust, Vladimir Jovović a David Lischka. Zápas s Příbramí je vhodným doplněním našeho tréninkového plánu pro přestávku, abychom nevypadli ze zápasového rytmu.

Dnes se definitivně rozhodlo, že výkop zápasu je stanoven na 12:00 na nymburské trávě!

Author Martin Bergman