Petr Majer slaví sedmdesát

Současný vedoucí týmu jabloneckého A mužstva a bývalý trenér a skvělý útočník Petr Majer dnes slaví své 70. narozeniny. K životnímu jubileu mu jménem celého klubu srdečně blahopřejeme!

Pamětníci dodnes vzpomínají na jeho drzé průniky po levém křídle. Kariéru Petru Majerovi přerušilo nepříjemné zranění achillovky před slavnou postupovou sezónou na jaře 1973. Jabloneckému klubu však zůstal věrný dodnes.

Jako trenér různých mládežnických výběrů se podílel na vývoji řady hráčů. Postupně se propracoval až k vedení B mužstva a v devadesátých letech působil několik sezón jako asistent u ligového A týmu. Posledních dvacet let působí jako vedoucí týmu a během té doby byl u všech úspěchů novodobé historie jabloneckého fotbalu.

Petr Majer již dnes právem patří mezi největší osobnosti bohaté historie našeho klubu.

Author Štěpán Hanuš