říjen

Pojeďte na derby společně vlakem

Již v sobotu je na programu 47. Podještědské derby mezi Slovanem Liberec a FK Jablonec. Pojeďte podpořit náš tým v boji o důležité tři body v prestižním duelu.

HET liga 2017/2018 | 12.kolo

:

Branky LIB: 36. Milan Kerbr (vl.), 45. Milan Kerbr (vl.), 61. Matěj Hybš (vl.), 67. Milan Kerbr (vl.)

Branky JAB: 1. Stanislav Tecl (vl.)

Pojeďte s fanoušky vlakem

Naši vlajkonoši pořádají tradiční společnou cestu na derby vlakem. A přidat se k nim může každý! Odjezd vlaku na Podještědské derby je v 13:57 z jabloneckého nádraží. Sraz účastníků výjezdu je v 13:40 hodin na nádraží.

Jak zakoupit vstupenky?

Na stadionu U Nisy budou vstupenky na utkání v prodeji také v den utkání. Zejména do sektoru hostujících fanoušků. Pokladny u západní tribuny se otevřou pro jablonecké fanoušky tři hodiny před výkopem. Cena vstupenek je na celém stadionu nastavena na 150 korun.

Pokud nechcete čekat až na den zápasu, je k dispozici předprodej vstupenek přímo na stadionu U Nisy ve čtvrtek a pátek od 12:00 do 17:30 hodin. V sobotu se pak otevřou pokladny v 10 hodin. S výjimkou pokladny do sektoru vlajkonošů hostů.

Tisková konference před derby

Ve čtvrtek se pod skokanskými můstky na Ještědu uskutečnila společná tisková konference zástupců Liberce a Jablonce. Na její záznam se můžete podívat z našeho živého vysílání.