Poslední přípravný zápas proti Písku

Na závěr přípravného období jsme si pozvali na Střelnici mužstvo FC Písek. Hrát se bude přesně týden před startem ligy v sobotu 23. července 2016 od 17 hodin.

Účastník ČFL tak bude posledním soupeřem svěřenců trenéra Frťaly v letní přípravě 2016.

Na zápas bude platit volný vstup pro všechny příznivce, na Střelnici bude otevřena pouze hlavní tribuna v režimu "bez umístění". Žádáme proto majitele permanentek z B tribuny, aby výjimečně pro tento zápas našli místa na hlavní A tribuně.

Před zápasem i během utkání budou otevřeny pokladny u hlavního vstupu do stadionu, kde budou k dostání permanentky na sezónu 2016/17 a také vstupenky na první ligový duel s Karvinou (30.7. od 17 hod.).

Stejně tak bude samozřejmě otevřen i klubový fanshop za hlavním vstupem, takže se budete moci patřičně vybavit před startem mistrovské sezóny.

Author Štěpán Hanuš