říjen

Předprodej na Spartu startuje v úterý 10. října

AKTUALIZOVÁNO 11.10.! V úterý 10. října odstartuje předprodej vstupenek na 11. kolo HET ligy, kdy na Střelnici zavítá Sparta Praha. Po zkušenostech z minulých sezón jsme byli nuceni jednorázově zvýšit vstupné. Permanentkáři mohou využít výhodnou akci. Online prodej není k dispozici.

HET liga 2017/2018 | 11.kolo

:
18:15, Střelnice

Branky JAB: -

Branky SPA: -

Zvýšení základního vstupného

S ohledem na vyšší náklady na bezpečnost utkání, a po zkušenostech z minulých sezón, jsme se rozhodli na riziková utkání jednorázově zvýšit cenu základního vstupného na Střelnici. To se týká také zápasu proti Spartě Praha. Zvýšení cen se však netýká dětského vstupného a vstupného pro ženy, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP!

Sazba základního vstupného je na tribuny A - VÝCHOD a C - JIH nastavena na 150 korun. Na tribunu B - ZÁPAD jsou vstupenky za 140 korun.

Tribuna JIH pro fanoušky Sparty

Pro příznivce Sparty Praha jsme kromě tradičního sektoru pro vlajkonoše hostů vyčlenili ještě dva sektory (C a D) na tribuně C - JIH. Vstupenky budou v prodeji v den utkání na pokladnách pro vlajkonoše hostů a na tribunu JIH. Další možností, jak vstupenky na JIH koupit, je na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin!

Základní cena vstupenky je 150 korun na JIH do sektoru C a D, do sektoru vlajkonošů je cena 100 korun.

Od čtvrtka 12. 10. 2017 bude na pobočkách Tickestreamu v Praze spuštěn prodej vstupenek pro fanoušky Sparty Praha do sektorů C a D na tribuně JIH. A k dispozici budou také vstupenky do sektoru vlajkonošů hostů. Seznam prodejních míst najdete na webu Ticketstreamu.

Výhoda pro majitele permanentek

Příznivci FK Jablonec, kteří vlastní permanentku na sezónu 2017/2018, mohou na JEDNU kartu koupit navíc DVĚ VSTUPENKY pro další fanoušky Jablonce za standardní sezónní cenu! Tedy za 120 korun na tribunu A – VÝCHOD a za 110 korun na tribunu B – ZÁPAD. Na tribunu C - JIH nejsou pro jablonecké příznivce vstupenky v prodeji.

Tuto zvýhodněnou nabídku mohou majitele permanentek uplatnit POUZE na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin. V týdnu před utkáním plánujeme otevřít INFOCENTRUM u hlavní poklady stadionu Střelnice do večerních hodin.

Zlevněné permanentky stále v prodeji

Máme za sebou pět domácích ligových zápasů a přichází na řadu snižování cen sezónních permanentek. Včasným nákupem zlevněné permice si také zajistíte svá místa na nadcházející bitvy se Spartou a Slavií Praha u nás na Střelnici. Kupte si výhodnou permici na FK Jablonec a nemusíte řešit případné zvyšování cen na rizikové zápasy.

Utkání 11. kola HET ligy FK Jablonec - AC Sparta Praha se odehraje na Střelnici v sobotu 21. října od 18:15 hodin.

Vstupenky jsou v předprodeji pro jablonecké fanoušky také na těchto místech:

EUROCENTRUM Jablonec n. N.

Jiráskova 7, Jablonec nad Nisou
Po-Pá 8:00 - 20:00