Přispějte s námi hasičům z regionu

FK Jablonec 1.FC Slovácko
Synot liga, 26. kolo so 23. 4. 2016, 17:00

Projekt Jablonec hasičům vyvrcholí při domácím utkání proti Slovácku a už nyní se pilně pracuje na přípravách doprovodného programu pro návštěvníky stadionu na Střelnici.

Po úspěšných odezvách na první ročník chce klub FK Jablonec i letos poděkovat dobrovolným a profesionálním hasičům za jejich činnost. Letošní ročník celé akce odstartoval trénink našich fotbalistů na jablonecké hasičské stanici. Chystat by se měli ale také jablonečtí příznivci. Ti se mohou těšit na bohatý doprovodný program s celou řadou novinek. O nich budeme informovat v týdnu před samotným zápasem.

<#buttonLong>JABLONEC HASIČŮM 2015<#/buttonLong>

V minulé sezóně se klub FK Jablonec rozhodl vedle vzdělávací kampaně také přispět na zkvalitnění materiálního zázemí HZS. Díky klubovému daru ve výši dvaceti tisíc si loni jablonečtí hasiči pořídili ponorné čerpadlo, které jim slouží dodnes a náš klub se tak nepřímo podílí na záchraně životů i majetku v Jablonci a okolí.

"Letos bychom chtěli vyzvat i naše publikum, aby se spolupodílelo na výtěžku, který bude věnován hasičskému sboru. Proto dochází pro utkání se Slováckem k jednorázovému navýšení vstupného o deset korun ve všech kategoriích. Věříme, že tento krok naši příznivci pochopí a naopak to bude třeba motivace navíc pro ty, kteří o návštěvě zápasu budou uvažovat," vysvětlil Štěpán Hanuš, tiskový mluvčí klubu.

Každý majitel zakoupené vstupenky navíc obdrží jako drobnost připínací placku s fotbalovo-hasičským motivem. Pokud o ni bude mít zájem některý z permanentkářů nebo jiných diváků zápasu, tak ji bude moci za cenu 10,- Kč zakoupit ve fanshopu nebo u klubových hostesek na stadionu.

<#buttonLong>Vstupenky kupujte online<#/buttonLong>

Author Štěpán Hanuš