říjen

Snižujeme ceny permanentek!

Máme za sebou pět domácích ligových zápasů a přichází na řadu snižování cen sezónních permanentek. Včasným nákupem zlevněné permice si také zajistíte svá místa na nadcházející bitvy se Spartou a Slavií Praha u nás na Střelnici.

Říjnové slevy sezónních permanentek budou jediným snížením ceny v sezóně 2017/2018!

Využijte proto výhodné nabídky a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. V ceně zlevněné permanentní karty FK Jablonec je deset domácích zápasů HET ligy a volný vstup se samozřejmě týká také případných pohárových střetnutí v domácím MOL Cupu.

„Úmyslně jsme zvolili tuto cestu před nadcházejícími zápasy HET ligy proti Spartě a Slavii Praha, které nás ještě doma čekají v podzimní části. Naši hráči předvádí dobré výkony, hrajeme nahoře a podporu fanoušků si zaslouží. I proto věříme, že se počet permanentkářů výrazně zvýší i s ohledem na blížící se duely s pražskými S. Tím si také zajistíte s předstihem své místo na tyto atraktivní duely,“ říká k nově nastaveným cenám permanentek ředitel komunikace FK Jablonec Martin Bergman.

Zápasy proti Spartě a Slavii nejsou jediným lákadlem. Na jaře nás čeká také Podještědské derby s Libercem, tradičně dramatický souboj s Teplicemi a především domácí ligová rozlučka, kdy v 30. kole ligy hostíme 1.FC Slovácko.

Ještě větší zvýhodnění permanentek mají fanoušci, kteří sezónní kartu vlastnili v minulé sezoně, ale ještě si nekoupili novou permici. A ani noví permanentkáři nepřijdou o stávající výhody v podobě SMS sestavy před utkáním, pravidelného newsletteru do e-mailové schránky, či soutěže o věcné ceny. Chybět samozřejmě nebude také nálepka se jménem na svém místě, kde fandíte!

Zvýhodněné permanentky jsou v prodeji od čtvrtka 5. 10. 2017 na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin! Pokud si budete chtít koupit permanentku za základní cenu bez dalších dodatečných slev, můžete tak učinit také online přes náš web.