Starší dorost U19 rozjel letní přípravu

Starší dorost FK Jablonec zahájil 8. července přípravu na nadcházející soutěžní ročník České ligy 2016/2017. Pod vedením trenéra Zděnka Kluckého s asistenty Václavem Routou a René Ferim se borci pustili do trénování a posilování a zároveň absolvovali zdravotní testy.

V sobotu pak sehráli první přípravný zápas s muži FK Velké Hamry. Utkání se hrálo na 3 x 30 minut a jablonečtí v něm podlehli 2:3, když první třetina skončila nerozhodně 2:2, druhá bez branek a třetí 0:1. Branky, které Jablonec obdržel, byly prakticky důsledkem vlastních chyb, které soupeř trestal. V první třetině tak hosté šli do dvoubrankového vedení a jabloneckým se ještě v této fázi zápasu podařilo brankami Hlůžeho a Doležala srovnat. Druhá třetina proběhla bez branek, ale mohlo to být jinak, kdyby Jablonec využil dvě tutovky. V třetí třetině se radoval hamrovští, kteří hned v jejím úvodu trestali zaváhání jabloneckých zadáků.

Do zápasu za Jablonec nastoupili: brankáři - Hejtmánek a Mička Martin, hráči Tichý, Mička Denis, Hušek, Kozák, Zezulka, Bělina, Hlůže, Petržilka, Pleštil, Doležal, Knitl, Jakubec, Kratochvíla a Žďárský.

Branky vsítili: 24. Hlůže, 30. Doležal.