Startuje nová anketa Miss Komando 2015

Jablonecké Komando potkáváte na stadionu i mimo něj. Naše děvčata jsou tu vždy pro vás a nyní máte právě vy šanci vybrat tu nejsympatičtější. Zúčastněte se hlasování na Facebooku a vyhrajte večeři pro dva.

Naše krásky vás zvou na fotbal, připravují pro vás soutěže a starají se o to, abyste se na stadionu cítili pohodlně. Stejně jako hráči a fanoušci bojují i děvčata z Komanda každý den za Jablonec!

Pomozte nám vybrat tu nejsympatičtější a hrajte o večeři pro dva v restauraci Zlatý Lev.

Je to jednoduché. Stačí vybrat a zalikovat fotku na facebookové stránce klubu a odpovědět do komentáře pod ní na soutěžní otázku "Kolik je dohromady let všem děvčatům z Komanda?". Vyhrává samozřejmě ten nejrychlejší soutěžící se správnou odpovědí.

Nejsympatičtější dívka bude vyhlášena v rámci posledního domácího utkání v podzimní části proti Plzni!

Miss Komando 2015

Lucie Babčická

Výška: 179 cm

Váha: 60 kg

Míry: 86-65-91

Lucka studuje pedagogiku. I proto se nejraději věnuje misím Komanda v jabloneckých školách. Navíc má ke sportu blízko - od 12 let jezdí na koni. Líbilo by se vám kdybychom založili jízdní divizi Komanda? Pokud ano, dejte hlas Lucce!

Barbora Fabiánová

Výška:

Váha: 51 kg

Míry: 86-66-96

Bára není žádná holka z porcelánu - vystudovala sklářství a design. A to jí moc baví! Při zápasech třeba navrhuje valečné barvy na obličeji nejmenších našich fanoušků. A taky má rády své pejsky, ale i sovička Jizerka je jí sympatická. Je Barča sympatická i vám?

Míša Kotenová

Výška: 172 cm

Váha: 53 kg

Míry: 94-67-90

Míša zbožňuje atmosféru fotbalových zápasů na stadionu. Vřele ji všem doporučuje! A ráda taky atakuje s Komandem jablonecké hospody a bary. Možná by si zasloužila povýšení. Co myslíte? Dáte jí hlas?

Alena Kozaková

Výška: 155 cm

Váha: 43 kg

Míry: 84-62-89

Ája byla do Komanda rekrutovaná teprve nedávno. Pro boj má dobré předpoklady - chodí cvičit, běhá i bruslí. A FKJ fandí už několik let. Je podle vás ideální kandidátkou v anketě? Nečekejte na nic a dejte jí hlas.

Lenka Majorová

Výška: 169 cm

Váha: 54 kg

Míry: 93-61-90

Lenka je majorka! Patří k služebně nejstarším děvčatům v Komandu. Ostřílená bojovnice využívá své zkušenosti na všech frontách - při pátečních večerních misích, na školách i na zápasech FK. Stane se podle vás Lenka první Miss Komando?

Jitka Mattová

Výška: 162 cm

Váha: 52 kg

Míry: 88-65-93

Jitka má k fanouškům blízko! Patří mezi jablonecké odchovance a do Komanda se dostala přímo z fotbalového kotle. Stejně jako Lenka má služebně nejvyšší hodnost. Ovládá navíc hip hop a roztancuje každého protivníka. Zaujala vás? Dejte jí na Facebooku LIKE.

Nikola Metelková

Výška: 172 cm

Váha: 54 kg

Míry: 89-65-90

Nikča je jablonecká rodačka. Obdivuje bojového ducha Komanda a týmovou práci. Již přibližně rok si s úsměvem a radostí užívá zápasy - spolu s ostatními má na povel naši fanzónu. Fandíte i vy Nikole? Stačí jí věnovat váš hlas na Facebooku.

Barbora Stránská

Výška: 160 cm

Váha: 48 kg

Míry: 82-61-87

Barča je teprve v bojovém výcviku. Ale už nyní ji vysíláme na nejtěžší mise a zatím si vede dobře. Třeba už zápasila s obřím míčem na hrací ploše. Potkali jste ji na stadionu nebo v terénu? Přesvědčila vás, že se může stát Miss Komando?

Monika Pešatová

Výška: 160 cm

Váha: 48 kg

Míry: 82-65-85

Monika je hrdá, že může naplno bojovat za svůj domácí klub. Práce s fanoušky ji naplňuje! A zelená ji sluší, co myslíte?

Michaela Sirovátková

Výška: 169 cm

Váha: 58 kg

Míry: 90-64-90

Míša je holka do deště. Pravidelně vás zachraňuje, když jste na stadionu v nouzi! Do práce vkládá hodně energie i emoce. Navíc ovládá i bojové techniky "pole dance". Má také vysoké osobní a profesní ambice. Ráda by někdy vyrazila na dlouhodobou zahraniční misi. Získala si Míša vaše sympatie?