březen

Středeční trénink na trávě v Nymburce

Ve středu zavítal náš tým na trénink do Sportovního centra Nymburk. Po reprezentační přestávce se pečlivě chystáme na další ligový zápas doma proti Bohemians Praha 1905!

Naši reprezentanti se postupně připojují k týmu Jablonce, v úterý dopoledne měli regeneraci a individuální trénink Michal Trávník s Lukášem Masopustem. Ve středu již byli v plné zbroji společně s týmem. Ve středu ráno se na Střelnici dostavil také David Lischka, ale po úterní kvalifikaci a cestě z Řecka měl ještě v plánu regeneraci. Vladimir Jovović přicestuje do Jablonce ve středu večer a ve čtvrtek se naplno připojí k týmu.

Dobrou zprávou je, že se přes reprezentační přestávku dali zdravotně dohromady všichni hráči, takže jsme na sobotní duel s Bohemians Praha 1905 na Střelnici v plné síle!

Ve fotogalerii pod článkem najdete snímky ze středečního tréninku.