Trenér Jaroslav Šilhavý přeje fanouškům

Dnes je 1. prosince a klubový adventní kalendář skrývá pod číslem 1 našeho trenéra Jaroslava Šilhavého. Podívejte se na statistiky, jak se šéfovi naší lavičky dařilo v prvních 16 zápasech SYNOT ligy.

Jaroslav Šilhavý dovedl tým k deseti výhrám a třem remízám, tři duely skončily porážkou. Patříme k nejofenzivnějším týmům s 30 vstřelenými góly! Celkově s Jabloncem získal 33 podzimních bodů. To je o pouhý jeden bod méně než v mistrovské sezoně ve Slovanu Liberec. V historické tabulce jsme přeskočili Baník Ostrava a jsme na pátém místě. Poprvé v historii jsme zvítězili v derby v Liberci a doma na Střelnici jsme prohráli pouze jedno utkání. Podívejte se do grafiky, jak se trenérovi Šilhavému dařilo v minulých sezónách.

A co popřál fanouškům k Vánocům trenér Jaroslav Šilhavý?

"Děkujeme za Vaší podporu během podzimní části sezony. Přál bych si, aby divácká kulisa, která byla teď naposledy s Plzní, byla na Střelnici také v budoucnu v dalších zápasech. Společně pak budeme bojovat za Jablonec, v první linii. Přeji Vám klidné prožití svátků vánočních plných štěstí a pohody. Budu se na Vás těšit na začátku druhé poloviny sezony."

Náš adventní kalendář můžete zakoupit v eshopu

Author Martin Bergman