V Nymburce v sobotu proti SK Zápy

FK Jablonec SK Zápy
Přátelská utkání, přát. so 14. 1. 2017, 11:00

Třetí přípravné utkání v zimní pauze čeká na jablonecké hráče v sobotu ve sportovním areálu Nymburk proti účastníkovi ČFL SK Zápy.

Klub, který se nachází jen 5 km od hlavního města zažívá největší úspěchy v posledních letech. V roce 2011 dokázal vyhrát krajské kolo tuzemského poháru, zároveň si vybojoval i první postup do divize. V následujícím roce klub slavil kulatých osmdesát let od založení a toto jubileum oslavil historickým postupem do třetí ligy. Ani v ČFL ale nehrají Zápy druhé housle, první tři ročníky hráli jejich fotbalisté v poklidném středu tabulky a loni obsadili druhou příčku. Po půlce letošní sezony jsou v ČFL čtvrtí se ziskem 32 bodů a skore 41:25. Nejlepším střelcem právě probíhajícího ročníku je devítigólový Petrů.

Kouč Jablonce Zdeněk Klucký vyšle do sobotního utkání se Zápy druhou polovinu svého kádru. Fotbalisté, jenž ve středu trénovali se v sobotu zapojí do hry. Naopak hráči, kteří ve středu byli u remízy 2:2 v Tipsport lize s Varnsdorfem, budou ve stejný čas hltat tréninkové dávky.

Utkání začíná ve sportovním areále Nymburk v sobotu 14. ledna od 11 hodin