V Tipsport lize jdeme proti Liberci

FK Jablonec FC Slovan Liberec
Přípravná utkání, přát. st 17. 1. 2018, 11:00

Druhé utkání na zimním turnaji Tipsport liga odehrajeme ve středu 17. ledna proti Slovanu Liberec! Výkop zápasu je 11 hodin na stadionu Xaverova v Horních Počernicích v Praze.

Náš tým vstoupil do Tipsport ligy vítězně, když jsme v sobotu porazili Jihlavu 2:1. O naše branky se postarali Luděk Pernica s Jaroslavem Divišem. V závěru zápasu pak snižoval na rozdíl jedné branky Jiří Klíma.

Liberecký Slovan pod novým trenérem Davidem Holoubkem bude mít na turnaji premiéru. Po návratu z kondičního soustředění na Kypru totiž odehrála první zápas v Tipsport lize juniorka Slovanu. Hradci podlehla vysoko 5:0.

V loňském ročníku Tipsport ligy jsme také ve skupině narazili na Liberec. Tehdy náš zápas skončil jasnou výhrou 4:0. Dvakrát se trefil Jaroslav Diviš, po jedné brance dávali Mihálik s Teclem.

Středeční utkání bude v přímém přenosu vysílat stanice Nova Sport a zápas poběží také na internetu na TV Tipsport.

FK Jablonec - FC Slovan Liberec

DatumPřenosRozhodčíVideorozhodčí