V semifinále MOL Cupu proti Zlínu!

Ve čtvrtek se na Strahově losovalo semifinále Poháru MOL Cup. Los nám do boje o finále přisoudil FC Fastav Zlín.

Postupně jsme v MOL Cup přešli přes Jiskru Mšeno, Viktorii Žižkov, Sigmu Olomouc a 1.FC Slovácko. Teď je před námi poslední krok k cestě do vytouženého finále. V semifinále se nám do cesty postaví obhájce prvenství FC Fastav Zlín!

K pohárovému losu se vyjádřil náš útočník Jan Chramosta. "V semifinále si už nevybíráš soupeře. Jediné plus by bylo hrát doma, ale to se nám nepoštěstilo. Bereme to tak, jak to je. A porveme se o finále. Pohár je úplně jiná soutěž, rozhodne aktuální rozpoložení týmu. Pojedeme tam s tím, že jsme tam dokázali vyhrát a věřím, že psychická pohoda bude na naší straně," říká Chramosta, který má v domácí pohárové soutěži na kontě již 23 branek.

A stát se nejlepším střelcem domácího poháru je pro Honzu Chramostu další motivace. Zatím je na prvním místě Horst Siegl s 26 góly. "Je to pro mě motivace. Slyším to kolem sebe docela často. Budu se snažit ho překonat," říká odhodlaně zkušený útočník.

Úřední termín semifinále MOL Cupu je ve středu 18. dubna a podle losu budeme hrát venku. Definitivní termín bude ještě v nejbližší době upřesněn. Jen připomínáme, že Pohár MOL Cup se hraje systémem na jedno utkání, tedy bez odvet. V případě nerozhodného stavu po devadesáti minutách hry následuje prodloužení 2x 15 minut. Pokud ani v něm nebude znám vítěz, následují kopy ze značky pokutového kopu.

Již před sezónou jsme avizovali, že domácí pohárová soutěž je pro nás jednou z priorit, kde chceme uspět. A to se nemění ani po losu semifinále!