leden

V sobotu vstupujeme do Tipsport ligy

V zimní přípravě nás čeká první měření sil s ligovým soupeřem. Na zimní Tipsport lize se v sobotu 13. ledna utkáme s Vysočinou Jihlava.

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.

:

Branky JAB: 68. Pernica, 70. Diviš

Branky JIH: 80. Klíma

První dva duely v přípravě jsme odehráli v domácím prostředí v Jablonci nad Nisou. V prvním utkání jsme porazili Velké Hamry 4:1, v druhém zápase jsme narazili na německý FC Oberlausitz Neugersdorf, který jsme porazili 6:0.

Nyní nás čeká první soupeř z HET ligy. Vysočina Jihlava má za sebou zatím jedno přípravné utkání. V rámci Tipsport ligy si Vysočina zahrála s Hradcem Králové a zápas skončil 2:2. Jihlava dlouho vedla 2:0 po gólech Urblíka a Marcina. Hradec Králové ve druhém poločase dokázal díky dvěma trefám Mikera srovnat na konečných 2:2.

Utkání s Vysočinou Jihlava se hraje v sobotu 13. ledna od 13 hodin na hřišti Xaverova v Horních Počernicích. Na utkání bude dohlížet také videorozhodčí. Máme tak ideální možnost vyzkoušet si tuto očekávanou technologii ještě před startem jarní části HET ligy.

FK Jablonec - FC Vysočina Jihlava

DatumPřenosRozhodčíVideorozhodčí
13.1. 13.00TipsportArdeleanu - Flimmel, KovalKrálovec

Jak se dostat na utkání?

Dějištěm konání TIPSPORT ligy 2018, skupiny B je trávník s umělým povrchem v areálu SC Xaverov Horní Počernice. Adresa areálu je Božanovská 2098, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice. V samotném areálu jsou tři restaurační zařízení.

Dopravní dostupnost MHD je z metra Černý most autobusovými linkami 221, 222, 223 a 224 do stanice Libošovická (druhá zastávka autobusu 221, 222, a 223)