Věřím, že to klubu prospěje, říká Miroslav Pelta

V současné chvíli většinový vlastník klubu a místopředseda představenstva Miroslav Pelta v uplynulých dnech prezentoval svůj plán na změny ve vlastnické struktuře klubu. Novou tváří ve vedení společnosti se stane Adrian Kruf, jehož přesná role v klubu bude ještě upřesněna.

Vyjádření Miroslava Pelty

K rozhodnutí udělat změny ve vedení a vlastnických strukturách FK Jablonec mě vedla dlouhodobá úvaha a rozhodně nejde o unáhlené řešení pod tlakem událostí posledních týdnů.

Dělám to hlavně pro dobro klubu a uklidnění situace nejen své osobní, ale i klubové. Kdo mě zná, tak ví, že vždy jsem chtěl pro klub jen to dobré a věřím, že i tento krok klubu prospěje.

Pro naše partnery, hráče i fanoušky se nic nezmění. Těším se, že se společně uvidíme na počátku nového soutěžního ročníku.

Author Štěpán Hanuš