únor

Vezmi ji s sebou na fotbal. Na Valentýna

Start jarní části se blíží a s ním i svátek všech zamilovaných. Spojte obě akce dohromady a vezměte svou drahou polovičku v sobotu na Střelnici.

Hrajte o pobyt ve WELLNESS HOTELU BABYLON

Pro všechny návštěvníky sobotního utkání proti Jihlavě (13. 2. 2016 od 16:00) připravujeme speciální valentýnskou soutěž na stadionu o romantický pobyt ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu. Hlavní cena zahrnuje jednodenní pobyt pro dvě osoby se snídaní a volný vstup do WELLNESS, AQUAPARKU, LUNAPARKU, iQPARKU a iQLANDIE v hodnotě 3.600 Kč.

Dva další soutěžící v pořadí navíc získají poukaz na 2 hodiny do Sauna Clubu Afrikána v Centru Babylon.

Sledujte v týdnu náš web a  Facebook, abyste byli na soutěž dobře připraveni. Pravidla soutěže najdete ZDE .

Vstupné pro páry

Zamilované dvojice mohou využít na první jarní zápas i levnější vstupenky. Pro páry platí jednotná cena 120 Kč (60 Kč + 60 Kč) pro všechny tribuny, díky které ušetří až 50 %.

Akce platí při zakoupení vstupenek pouze v den utkání na hlavní pokladně u hlavního vstupu (ne u pokladen na tribuně B)!

Valentýnský program

Pro fanoušky chystáme tradičně mnoho zajímavých aktivit před utkáním i během něj.

• Uvnitř budouvy Střelnice bude mimojiné i fotokoutek s rekvizitami (nejen pro zamilované). Pokud se vám budou fotky od profesionálního fotografů líbit můžete si je nechat ihned za malý poplatek vytisknout. Prvních patnáct z vás to bude mít zdarma! Případně vám fotky rádi pošleme elektronicky na email.
  • Tradiční zábava pro děti jako je hrad či XBOXy nebude chybět!
  • Ve fanshopu připravujeme slevu 30 % na sety produktů pro dva. Akce na merchandising odstartuje již v průběhu týdne na novém eshopu!

Budeme se na Vás v sobotu těšit!

Za Jablonec. V první linii