Vstupenky na Spartu v prodeji

Po reprezentační přestávce bude Střelnice svědkem dalšího významného utkání. Do Jablonce přijede pražská Sparta a předprodej vstupenek na ligového utkání 6. kola zahajujeme v pondělí 7. září. AKTUALIZOVÁNO!

Utkání se bude hrát v neděli 13. 9. 2015 od 15:00 hodin a soupeř i termín tak nahrává opět vysoké návštěvě na stadionu Střelnice. Vstupenky budou zajisté k dispozici i v den utkání na pokladnách. Nicméně předprodej byl zahájen už v pondělí na sekretariátu klubu. Každý všední den tam můžete zakoupit vstupenku v čase 9:00 - 15:00 hodin.

Ve čtvrtek a pátek se budou vstupenky na utkání se Spartou prodávat v Infocentru u hlavní pokladny stadionu Střelnice v čase od 9:00 do 17:00 hodin!

Z bezpečnostních důvodů nebude prodej vstupenek probíhat po internetu online ani na jiných předprodejních místech. Žádáme všechny příznivce Sparty, aby pro zakoupení vstupenky využili nabídku klubu AC Sparta, v rámci které se prodávají vstupenky do sektoru hostů.

Author Štěpán Hanuš