Výjezd vlajkonošů na Bohemku

Bohemians Praha 1905 FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 5. kolo pá 26. 8. 2016, 20:15

Stejně jako na Letnou v neděli také v pátek na Bohemku pořádají naši vlajkonoši výjezd. Pojeďte společně podpořit naše kluky za důležitými body!

V rychlém sledu podruhé se náš tým představí v Praze. Tentokrát sehrajeme utkání ePojisteni.cz ligy v Ďolíčku proti tamním Bohemians.

Vlajkonoši FK Jablonec pořádají cestu do Prahy a pro všechny zájemce mají ještě volná místa ve svém autobuse.

Cena za autobusovou dopravu tam a zpět vychází na 250 korun a je třeba se předem nahlásit na email jablonec.supporters@email.cz, ideálně do uzávěrky přihlášek do 25.8.2016. Odjezd autobusu je v pátek plánovaný na 17:30 hodin od Letního kina v Jablonci, sraz o 15 minut dříve.

Vstupenky budou v prodeji na pokladně u sektoru hostů v ceně 150 Kč. Samotné utkání Bohemky s Jabloncem má výkop plánovaný na 20:15 hodin. Pokladny i vstupy po celém stadionu budou otevřeny 90 minut před výkopem.

Organizační a bezpečnostní opatření

Vyzýváme příznivce našeho klubu, aby při utkání na Bohemce respektovali návštěvní řád stadionu, zejména pak zákaz vnášení a používání jakékoliv pyrotechniky. Sektor pro hostující jablonecké příznivce je na Východní tribuně sektor "D" s přístupem od Sportovní ulice vchodem č. 2. Je třeba počítat s důkladnými bezpečnostními kontrolami, proto žádáme všechny příznivce, aby se ke stadionu dostali s dostatečnou časovou rezervou. Sektor má kapacitu 250 míst a je střežen kamerovým systémem.

Author Štěpán Hanuš