Dětský fanklub

Ahoj,

zajímá tě fotbal a jsi mladší 15 let?

Přidej se k nám a pojď s náma na fotbal! Staň se fotbalovým fanouškem a získej zážitky nebo krásné klubové dárky.

Co dostaneš, když se staneš členem fanklubu?

• kartu pro vstup na stadion pro všechna domácí zápasy FK Jablonec
  • deníček fanouška pro sezónu 2017/18
  • možnost setkání s hráči A týmu
  • pozvání na atraktivní akce mimo stadion
  • SMS zprávu se sestavou FKJ před každým zápasem
  • slevy v klubovém fanshopu
  • možnost sedačky v bezpečném rodinném sektoru
  • vyškolený perzonál při zápasech i všech dalších akcích

Cena ročního členství je 400 Kč. Pro věrné fanoušky z minulé sezóny platí cena po slevě 200 korun!

Akce fanklubu

Vojta Kubista s Víťou Benešem volali dětem, jak se měli první den ve škole :-)

Fanklubisté se zúčatnili Soví noci. I se sovičkou Jizerkou.

Obrázek od dětí se dostal na billboard.

Členové dětských fanklubů lyžovali s Jizerkou.

Advent na Střelnici.

V rámci Víkendu otců soutěžili děti o možnost doprovodit hráče na hřiště.

A chystáme mnoho dalšího:) Sleduj náš web a sociální sítě, abys měl/a přehled o všech našich akcích!

Informace pro rodiče

Nabídku dětských permanentek a blížší informace, kde a jak si členství pořídit, naleznete v sekci permanentky.

Patron dětských fanklubů

Patronem dětského fanklubu je od jeho založení v létě 2015 dlouholetá opora a legenda Jablonce - Václav Halama

V sezoně 1968/69 vedl tým jako kapitán za vytouženým postupem, ale na poslední chvíli Jablonci nejvyšší soutěž unikla.

Po skončení kariéry se stal také úspěšných trenérem, a to především za hranicemi. Posléze se stal uznávaným hráčským agentem a fotbalovým diplomatem.

Rychlé zprávy

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS

Doma s Plzní v neděli

První domácí utkání nového ligového ročníku proti Viktorii Plzeň odehrajeme v neděli 6. srpna od 16 hodin. Zápas nebude vysílat žádná televize.

Na Slovácku v sobotu od 17.00

První ligové kolo nového ročníku HET ligy odehrajeme na půdě 1.FC Slovácko v sobotu 29. července od 17 hodin! Utkání nevysílá žádná televizní stanice.