Dětský fanklub

Ahoj,

zajímá tě fotbal a jsi mladší 15 let?

Přidej se k nám a pojď s náma na fotbal! Staň se fotbalovým fanouškem a získej zážitky nebo krásné klubové dárky.

Co dostaneš, když se staneš členem fanklubu?

• kartu pro vstup na stadion pro všechna domácí zápasy FK Jablonec
  • deníček fanouška pro sezónu 2017/18
  • možnost setkání s hráči A týmu
  • pozvání na atraktivní akce mimo stadion
  • SMS zprávu se sestavou FKJ před každým zápasem
  • slevy v klubovém fanshopu
  • možnost sedačky v bezpečném rodinném sektoru
  • vyškolený perzonál při zápasech i všech dalších akcích

Cena ročního členství je 400 Kč. Pro věrné fanoušky z minulé sezóny platí cena po slevě 200 korun!

Akce fanklubu

Vojta Kubista s Víťou Benešem volali dětem, jak se měli první den ve škole :-)

Fanklubisté se zúčatnili Soví noci. I se sovičkou Jizerkou.

Obrázek od dětí se dostal na billboard.

Členové dětských fanklubů lyžovali s Jizerkou.

Advent na Střelnici.

V rámci Víkendu otců soutěžili děti o možnost doprovodit hráče na hřiště.

A chystáme mnoho dalšího:) Sleduj náš web a sociální sítě, abys měl/a přehled o všech našich akcích!

Informace pro rodiče

Nabídku dětských permanentek a blížší informace, kde a jak si členství pořídit, naleznete v sekci permanentky.

Patron dětských fanklubů

Patronem dětského fanklubu je od jeho založení v létě 2015 dlouholetá opora a legenda Jablonce - Václav Halama

V sezoně 1968/69 vedl tým jako kapitán za vytouženým postupem, ale na poslední chvíli Jablonci nejvyšší soutěž unikla.

Po skončení kariéry se stal také úspěšných trenérem, a to především za hranicemi. Posléze se stal uznávaným hráčským agentem a fotbalovým diplomatem.

Rychlé zprávy

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.