Komando

Miss Komando 2015

Před posledním podzimním duelem na Střelnici jsme společně s fanoušky vybrali ve facebookové anketě nejsympatičtějí dívku jabloneckého Komanda. Stala se jí Lucka Babčická. Gratulujeme!

Děvčata z jabloneckého Komanda jsou tu pro vás! Krasavice v zelenobílých barvách pomáhají, když jste v nouzi. Ale zažijete s nimi i spousty srandy a zábavy.

Stejně jako vy bojují za Jablonec. V první linii!

Kde můžete Komando potkat?

Atakují bary a hospody večer před zápasem - můžete si s nimi zasoutěžit o vstupenky.

Salutují vám při příchodu na stadion.

Dostanete od nich zápasový bulletin.

Mají na povel naši fanzónu.

Zásobují žíznivé krky na tribuně během utkání.

Jsou to naši andělé.

Doprovázejí naše fotbalisty při pravidelných návštěvách škol.

Účastní se akcí v regionu. V zimě...

I v létě.

Pokud byste máte zájem, aby Komando přišlo na vaši akci nebo večírek, kontaktujte nás na: fanousci@fkjablonec.cz.

Rychlé zprávy

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Junioři na UMT Mozartova

Utkání 9. kola Juniorské ligy proti Bohemians Praha 1905 se kvůli nezpůsobilé hrací ploše v Břízkách odehraje na UMT Mozartova. Výkop zápasu zůstává nezměněný, zápas začíná ve 14 hodin.