Historie klubu

První zmínku o jablonecké kopané zaznamenáváme roku 1921, kdy byl založen první fotbalový klub. Slavnější a významnější kapitoly se začaly psát až po osvobození, kdy na sever proudili první osídlenci.

Více o historii

Naše osobnosti

Ruda 'Houba' Svoboda

Úspěchy klubu

Klub Legend

Klub legend sdružuje nejvýznamnější hráče, trenéry a funkcionáře FK Jablonec. Které osobnosti jablonecké kopané jsou členy naší síně slávy?

VÍCE O LEGENDÁCH

Rychlé zprávy

Adam Houser na hostování

Na konci podzimních přestupů jsme dokončili půlroční hostování Adama Housera z juniorky do Jiskry Mšeno. Adam bude mít možnost získat více herní praxe v dospělém fotbale. Ať se ti daří!

Změna výkopu 7. kola juniorů

Utkání 7. kola Juniorské ligy má posunutý začátek zápasu. Oproti původním 14 hodinám je výkop posunutý na pondělí 11. září v 15 hodin v Břízkách.

Problémy s SMS sestavou

Omlouváme se za technické problémy při doručování SMS sestavy pro naše permanentkáře. Ne všem zpráva přišla. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.