Hrádek nad Nisou Přátelská utkání, přát.

Hrádek n. N.

0
4

Kombinovaná sestava v prvním poločase měla výraznou územní převahu a vytvořili jsme si i několik šancí. Nakonec se ujala tvrdá dorážka Romery ze 20. minuty. Před přestávkou se dostal k dobré hlavičce nováček v týmu Wágner, kterého fantasticky vychytal domácí brankáře.

Do druhého poločasu nastoupila kompletně obměněná jedenáctka s výjimkou Romery, který pokračoval z prvního poločasu. Krátce po změně stran měl na kopačce gól Mihálik, ale z prostoru malého vápna trestuhodně přestřelil. Své zaváhání napravil za chvilku a poslal nás do vedení 2:0.

Převaha Jablonce gradovala v závěrečných minutách, kdy se konečně prosadil také Mingazov po několika promarněných pokusech, a o minutu později završil skóre dnešního zápasu Pavel Moulis na 4:0.

„Zápas nám ukázal špatné řešení finální fáze. Měli jsme deset šancí a viděli jste, jak to dopadlo. Soupeř se snažil a bránil. Očekával jsem, že dáme více branek, ale dali jsme čtyři. Bylo to po zátěžových testech, v neděli mají kluci volno a od pondělí začínáme naostro,“ hodnotí přátelské utkání trenér Jaroslav Šilhavý.