U19

Dorost U19 doma nestačil na rezervu Sparty
U19

Dorost U19 doma nestačil na rezervu Sparty

V utkání 20. kola České ligy podlehl starší dorost FK Jablonec B týmu Sparty 0:3 (0:0). Po oboustranně dobrém průběhu Sparta ve druhém poločase rozhodla zápas třemi góly v poslední dvacetiminutovce....

Rychlé zprávy

Nadstavba juniorky

Juniorský tým zná kompletní rozpis nadstavby Juniorské ligy. Přesné termíny zápasů o umístění včetně hřišti najdete kliknutím na tento ODKAZ.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec